Prodej

NOVINKA: Prodej ze dvora našich sirupů a zavařenin - smysluplně jsme upravili verandu a je tak možnost si pěkně přijet a vybrat bez lovení v bednách z trhu. Najdete nás na ve Vlkanči na čísle 89 (ani asfaltka k nám nevede, je to za potokem na konci vsi) nikoliv na statku. Není nutné objednávat předem, vyberete si v klidu na místě, ale volejte si / pište si, abychom byli doma, což vzhledem ke končící zemědělské sezóně je velmi pravděpodobné. Pro všechny kdo si dojedou nakoupit k nám, máme slevu 10% (minimálně do konce roku) - (Chtěla jsem sem vložit fotku, ale redakční systém mi stávkuje, tak snad příště:-((()

Výrobky také normálně zasíláme poštou! Nenechte se zmást, že jsme eshop zrušili a pošlete si email co byste rádi a my Vám to zabalíme a pošleme:-)


POZOR! Až do konce roku je možno ještě objednat zeleninu a ovoce s rozvozem po okolí - tj. směr Praha, po Praze 6 a celý pravý břeh, Praha východ, Kolínsko, Kutnohorsko, část Vysočiny, Chrudimsko i Sázava. Po dohodě možné i Pardubicko, Mladoboleslavsko, okolí D1 až na Jižní Moravu. Objednávat je možné brambory, cibuli už jen červenou, zelí, dýně, jablka, mrkev, řepu, pastinák a je výborná vodnice.

Minimální odběr je za 1000 Kč. Info o trase a termínech rozvozu na mailu: standa AT ekostatek DOT cz.

Možný je i odběr ze dvora - po telefonické nebo mailové objednávce.