Prodej

NAŠE PRODEJNA V GOLČOVĚ JENÍKOVĚ JE STÁLE V REKONSTRUKCI - otevíráme nevíme kdy! ADRESA JE HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ 153! . Jako doplněk čerstvé kozí bio sýry, tvarohy a mléko, kvalitní čokolády, sušené ovoce, oleje a v neposlední řadě výběr kvalitních vín - v bio kvalitě, autentických a biodynamických. Jako perlička navíc bude možnost objednat si čerstvá domácí kuřata, kachny a kohouty (možná i krůty). Moc se na Vás těšíme a pokud chcete vědět vždy první co se u nás děje, tak si lajkněte náš facebook, kde jsou všechny podrobnosti první!


PRODEJ ZE DVORA - každý pátek 15-19 hodin - pokud není zrovna ten den prodej zrušen - pak je to na facebooku a titulní stránce uvedeno!! Těšte se na náš kompletní sortiment - sirupy, zavařeniny, ořechy, med, mošt a čerstvé ovoce a zelenina. Najdete nás na ve Vlkanči na čísle 89 (ani asfaltka k nám nevede, je to za potokem na konci vsi) nikoliv na statku - v době prodeje je u silnice cedule! Není nutné objednávat předem, vyberete si v klidu na místě. Rádi Vám poradíme. Ze dvora prodáváme i zeleninu, ovoce, čerstvý mošt apod.

Výrobky také normálně zasíláme poštou! Nenechte se zmást, že jsme eshop zrušili a pošlete si email co byste rádi a my Vám to zabalíme a pošleme:-)