Prodej

NAŠE PRODEJNA V GOLČOVĚ JENÍKOVĚ JE STÁLE V REKONSTRUKCI - ADRESA JE HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ 153!

Na přelomu března a dubna proběhne první výdej - budete mít možnost si na www.polopo.cz objednat poctivé lokální potraviny od místních sedláků - žádné velkochovy - mléčné výrobky kravské i kozí, zeleninu a ovoce, maso, čerstvá vejce, kuřata ze dvorka, kohouty a další maso, víno, mošty a  náš kompletní sortiment. Naše výrobky a sezóní přebytky bude možné zakoupit na místě bez objednání. Výdejní a otevírací den bude pátek odpoledne! Moc se na Vás těšíme a pokud chcete vědět vždy první co se u nás děje, tak si lajkněte náš facebook, kde jsou všechny podrobnosti první!

 Výrobky také normálně zasíláme poštou! Nenechte se zmást, že jsme eshop zrušili a pošlete si email co byste rádi a my Vám to zabalíme a pošleme:-)


TRHY A AKCE KDE NÁS NAJDETE:

V nejbližší době nás nikde nenajdete - máme zimní spánek:-))

 

 DALŠÍ OBCHODY, KDE MŮŽETE KOUPIT NAŠE VÝROBKY

Farmářský obchod, Mukařov, Pražská 377, moc pěkná prodejna, kde mají naše sirupy a spoustu dalších dobrých věcí, po cestě z Prahy na Kutnou Horu, pro nás velmi příhodně položená:-) přímo u hlavní, vlastní parkoviště. www.facebook.com/fomukarov

A samozřejmě Vinné sklepy Kutná Hora, prodejna v klášteře sv. Voršily.

Polabský mošt - přímo na hlavní z Kolína do Prahy - nově mají výběr našeho zboží

Bezobalový obchod - Poděbrady u náměstí

Biofarma Sasov - výběr z našich výrobků

BioMarket Rustonka, metro Invalidovna, Praha - solidní výběr a průběžně doplňují

www.polopo.cz - je možno si objednat výběr z našich výrobků

Výběr z našich výrobků naleznete i ve středočeských prodejnách Billa v regionálním regálu, nově i na Vysočině a někde i v Praze!! Koukněte se.